Remigijus Savickas

Sertifikuotas lyderystės treneris

Autentiškos lyderystės seminarų mentorius

Remigijus Savickas

Remigijus mentorius, kuris sugebėjo pakeisti savo gyvenimą 45 laipsniais. Ką tai reiškia paklausk vakare :) Dabar jis dalinasi savo patyrimais ir kviečia keliauti kartu po savo vidinį pasaulį!

Kaip sako klientai - 17 metų būdamas  vienas geriausių verslo trenerių Lietuvoje,  2004 m. įkūręs ir per 10 metų kartu su komanda išvystęs mokymų kompaniją „DOOR Training Baltic“ iki TOP 3 žaidėjų rinkoje, vis dar sugeba atrasti kažką naujo ir gilaus. Pasiekimai versle ir noras augti paskatino ieškoti gilesnių potyrių ir gyvenime. 2015 metais pasitraukiau iš įmonės partnerio rolės ir ėmiau gilintis į žmogaus autentiškumą, tapau akredituotu Holistic Counselor (S.I.A.F. Italija), kaip kartais juokauju terapija sveikiems žmonėms :)

Prieš 6-erius metus man pačiam, jaunam, iš pažiūros visose srityse labai sėkmingam vyrui, pasireiškė ne visiems matomų „perdegimo“ požymių. Tai paskatino nustoti bėgti ir sustoti, atsigręžti į savo vidų ir atvirai pažiūrėti, kas ten slepiasi.

Asmeniniai potyriai ir matomos kitų žmonių istorijos paskatino parašyti knygą "Pabudimo alchemija miegančioje visuomenėje", kuri pateko į TOP 10 perkamiausių ir tuo pačiu tais metais susilaukiau sūnaus :)

Esu sertifikuotas „Sony“, „Barclays“ ir „Microsoft“ kompanijų verslo treneris, nuolatos investuoju į asmeninį tobulėjimą užsienyje.

Per paskutinius penkerius metus šios investicijos jau perkopė 100 000 EUR. Šiuo metu esu unikalios asmeninio augimo programos AutentiškaLyderystė.lt mentorius.

Studijos užsienyje padėjo pakeisti savo gyvenimą 45 laipsniais. Ką tai reiškia, paklausk kai pasimatysime :) beja savo įžvalgomis dalinuosi "PATIRTYS" puslapio dalyje ir kviečiu keliauti kartu po savo vidinį pasaulį!

Pradėk pokyčius nuo dabar!

Pabusk iš miegančios visuomenės

įsigykite tiesiai iš leidėjo