Autentiškumo vakarai

Unikali asmeninio ugdymo programa

Kaip jautiesi darbe? Ar tau:

Atsakyk į kelis klausimus ir sužinok ar ši programa tau tinka
  • Ar vis jauti kaip trūksta energijos?
  • Padidėjęs nepasitenkinimas darbu?
  • Naudoji daugiau sarkazmo kolegų atžvilgiu?
  • Jauti tarsi kas viduje stabdytų?
  • Norisi naujo kokybinio šuolio gyvenime?
  • Daug prieštaraujančių minčių vienu metu?

Jei bent 3 iš 6 atsakėte teigiamai - ši programa, kaip tik JUMS!

Džiaugsmas / Laimė / Savęs pažinimas

Autentiškumo vakarai

Unikalus laikas sau – Autentiškumo vakaras

Kiekvienam būna metas, kai norisi, kad kažkas supurtytų ir nurodytų, kur pažvelgti, kad atrastumei atsakymus į nuolat sau užduodamus klausimus – ar jie būtų susiję su pilnatvės jausmu, ar su noru susigrąžinti gyvybingumą, kai nenustygsti ryte, nes norisi vėl imtis darbinės veiklos, ar su savo tikrojo kūrybiškumo išlaisvinimu, ar su socialinio spaudimo daryti vienaip ar kitaip nusimetimu.

Jei norisi gyventi būtent taip, vakaras Tau gali būti tikrai naudingas, nes išgirsi ir patirsi interaktyvų 5 metų holistic counseling studijų ir žmogaus autentiškumo žemėlapio praktinio taikymo pristatymą.

Vidinio pasaulio atspindys matosi išorėje. Jei tai, kas šiuo metu vyksta aplink, tenkina, tuomet neverta „kapstyti“ giliau. O jei yra jausmas kad „prisirpo“ laikas, tuomet šis vakaras kaip tik Tau. Užsimerk tiesiog dabar. Kokie vaizdiniai ar jausmai, prisiminimai iškyla?

Energijos trūkumas, prasmės paieškos, knygų skaitymas, santykių stoka, profesinis užstrigimas, beprasmis serialų žiūrėjimas, nuolatinis nerimas dėl ateities, nesugebėjimas užbaigti pradėtų veiklų, savęs išdalinimas kitiems? Noras atrasti savo autentišką kelią? Ar tiesiog paprastas pasakymas „viskas normaliai“? Panašu?

Tuomet būtina skirti laiko sau!

Praeitį galime keisti dabartyje! Naudojant holistic counseling metodiką ir autentiškumo žemėlapį įmanoma atrasti barjerus, kurie sulaiko nuo norimų dalykų turėjimo. Tam, kad saugioje aplinkoje giliau pažintumei ir įsigilintumei į save, kviečiame Tave į Autentiškumo vakarą, kurio metu turėsi galimybę pažvelgti į SAVE per autentiškumo žemėlapio prizmę. Tai bus mažiau nei 3 valandų trukmės vakaras, skirtas tik SAU.

Tai interaktyvus patyriminis susitikimas, kurio metu išgirsi ne ištraukas iš pozityvaus mąstymo persmelktos šiandieninės asmeninio tobulėjimo literatūros, o įvairių pratimų dėka žvilgtelsi į Autentišką save. Atrasi dabartinės būsenos priežastis ir aiškumą, kas toliau. Išbandysi aktyvią 8 minučių meditaciją bei pratimus, kurie suteiks žvalumo.

Platesnė informacija bus suteikta prisiregistravusiems asmenims

Kur?

Vilniuje 

Kada?

Kiekvieną mėnesį

Kiek?

 19 €

Savęs pažinimas / Džiaugsmas / Laimė

Atsiliepimai

atsiliepimai Vytautas

Vytautas

Tai praktinė potyriminė savaitinių užsiėmimų sesija, trunkanti 4-5 mėnesius, kurios metu dirbame 10-ties žmonių grupėje, tiek individualiai, tiek grupėje, ir pažindinamės su savo vidinėmis būsenomis ir jausmais santykyje su aplinka...

atsiliepimai Arnas

Arnas

Patyrimų buvo labai daug: skirtingos sesijos, skirtingos spalvos, atitinkamai kitokie pojūčiai, jausmai, emocijos Vieni pojūčiai paprasti, lengvi ir leidžiantys suprasti tam tikrus dalykus, kiti - sukrečiantys...

pic4

Linas

Analogo neturinti, eksperimentinė kelionė po save. Iš komforto zonos subtiliai išvedantys susitikimai, kurie po to elegantiškai viską sustato į vietas ir priverčia pasijusti tiesiog žmogumi...

Daugiau atsiliepimų